Za nami wielki finał konferencji „Śląska Droga do Sprawiedliwej Transformacji”. Było to podsumowanie intensywnej pracy w projekcie „Ambasadorowie Sprawiedliwej Transformacji Podregionu Gliwickiego”, organizowanym przez Klaster Innowacji Społecznych.
W wydarzeniu uczestniczyło wiele zespołów z całego regionu, a nasza szkoła jako jedyna spośród gliwickich placówek edukacyjnych reprezentowała miasto.
Co działo się podczas konferencji?
opowiedzieliśmy o naszych lokalnych inicjatywach,
dowiedzieliśmy się, w jaki sposób śląska przyroda odzyskuje tereny poprzemysłowe,
rozmawialiśmy o odnawialnych źródłach energii i przyszłości energetycznej Śląska,
planowaliśmy kolejne działania podczas sesji networkingowej.
Projekt został dofinansowany przez Unię Europejską w ramach Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.
Więcej informacji o projekcie oraz zdjęcia i relację z wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora: klaster.org.pl.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim zaangażowanym za wspólną pracę i zaangażowanie!
ZSB-C zmienia Śląsk na lepsze!
Zobacz więcej: Facebook