ZSBC w Gliwicach - Lista dostępności nauczycieli na rok szkolny 2023/2024      
           
LP Nazwisko i imię dzień tygodnia godzina od godzina do uwagi
1 Babraj Grzegorz poniedziałek 11:15 11:45  
2 Bączek Agnieszka poniedziałek 12:35 13:20  
3 Bryja Artur piątek 11:30 12:30  
4 Bryła Dariusz wtorek 16:00 16:30  
5 Bucher Anna czwartek 11:30 12:30  
6 Dąbrowska Joanna wtorek 09:40 10:40  
7 Duliban Aleksandra środa 16:10 17:10  
8 Dydek Żaneta środa 09:45 10:45  
9 Dylich Piotr czwartek 08:00 09:00  
10 Dymek Bernadeta poniedziałek 13:30 14:30  
czwartek
11 Figiel Halina czwartek 07:30 08:00  
12 Gabryś Bogusław środa 09:35 10:35  
13 Gajda Anna środa 06:30 07:00  
piątek 06:30 07:00
14 Gałuszka-Harat Małgorzata środa 09:45 10:45  
15 Glimos Andrzej czwartek 07:00 08:00  
16 Gronet Aneta wtorek 09:40 10:40  
17 Grynicka Anna czwartek 12:25 12:55  
18 Grzelińska Sławomira środa 15:00 16:00  
19 Gulczyński Krzysztof środa 09:45 10:45  
20 Hain Krystian poniedziałek 14:40 15:20  
21 Hanslik Sylwia poniedziałek 11:40 12:15  
środa 12:35 13:20
22 Jarosz Krzysztof poniedziałek 11:15 11:45  
23 Joneczko Beata wtorek 07:30 08:00  
24 Konecki Andrzej środa 13:30 14:15  
25 Kowalski Marcin środa 10:45 11:30  
26 Krawczyk Ewa piątek 15:10 16:10  
27 Krysztoforski Zbigniew piątek 07:00 08:00  
28 Kubik- Świerczyńska Agnieszka środa 10:30 10:45  
czwartek 09:45 10:30
29 Kucharska Ewa poniedziałek 12:30 13:30  
30 Kucharz Piotr wtorek 14:25 14:45  
31 Kuźniar Ewa czwartek 14:15 15:15  
32 Leitner Rafał poniedziałek 15:55 16:25  
33 Liwacz Oktawia czwartek 12:30 13:30  
34 Magdziak Agnieszka czwartek 11:30 12:30  
35 Magiera Tomasz środa 16:00 16:45  
36 Malinowski Szymon środa 07:30 08:00  
37 Małkiewicz Patrycja czwartek 07:00 08:00 co 2 tyg.
38 Masłoń Zuzanna środa 15:00 16:00  
39 Matysiok Paweł środa 12:05 12:35  
40 Michalczuk Wojciech piątek 08:45 09:45  
41 Mrozek Ilona piątek 07:30 08:00  
42 Ostaficzuk Edyta poniedziałek 11:40 12:30  
43 Paszek Justyna poniedziałek 08:45 09:45  
44 Pruszyńska Martyna środa 07:50 08:50  
45 Ratyna Agnieszka wtorek 12:35 13:30  
46 Skorus Monika czwartek 15:05 15:35  
47 Skrabel Daria środa 07:00 08:00  
48 Sołoducha-Magiera Beata środa 17:45 18:30  
49 Sottopietra Barbara poniedziałek 09:00 10:00  
50 Sowa Andrzej piątek 11:30 12:30  
51 Spałek Beata (dyrektor) środa 15:00 16:00  
52 Strömich-Bochenek Barbara czwartek 15:05 15:35  
53 Szczęch Bogumiła poniedziałek 11:40 12:10  
środa 11:40 12:10
54 Szołtysek Elżbieta środa 08:50 09:35  
55 Szulc Sabina piątek 10:30 11:30  
56 Tafil Katarzyna (wicedyrektor) poniedziałek 14:00 15:00  
57 Tobiasz Jan poniedziałek 07:30 08:00  
58 Tobolewska Agata poniedziałek 14:25 15:10 co 2 tyg.
59 Walarus Piotr czwartek 13:00 13:30  
60 Walenta Anna czwartek 12:35 13:05  
61 Walus-Wspaniały Alicja   09:45 10:30  
62 Werner Anna środa 09:45 10:30  
63 Wieczorek Aurelia poniedziałek 12:25 12:55  
64 Wilczyńska-Dymek Kalina wtorek 13:30 14:30  
65 Wojnar Tomasz poniedziałek 14:20 15:20  
66 Wysocka Anna piątek 14:15 14:45  
67 Zakaszewska Marta poniedziałek 10:30 11:30  
68 Zarychta Grażyna poniedziałek 15:55 16:45  
69 Zieliński Wojciech poniedziałek 10:30 11:30  

Na czarnej tablicy narysowana kredą chmurka, a w jej środku znajduje się żarówka.