Nauczyciele prowadzący dane przedmioty

 

1

Spałek Beata

Dyrektor szkoły,

zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

2

Katarzyna Tafil

Wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne

3

Masłoń Zuzanna

 

Kierownik szkolenia praktycznego,

zawodowe przedmioty budowlane

4

Babraj Grzegorz

Zawodowe przedmioty budowlane

5

Bączek Agnieszka

 

Zawodowe przedmioty budowlane,

wychowawca klasy II AT

6

Bocionek Grażyna

Zawodowe przedmioty budowlane

7

Bryła Dariusz

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

8

Bryła Violetta

Zawodowe przedmioty budowlane

9

Cader Maria

Chemia, biologia

10 Czarnik-Peciak Aleksandra Język polski

11

Czeczot Mirosław

Geografia

12 Czopowska-Lewandowicz Magdalena  Zawodowe przedmioty budowlane

13

Daft-Karchniwy Barbara

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu, informatyka

14

Duliban Aleksandra

Wychowanie fizyczne,
wychowawca klasy IV AT

15

Dydek Żaneta

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

16

Dylich Piotr

Język angielski, informatyka 

wychowawca klasy I BT

17

Dymek Bernadeta

Biologia

18

Figiel Halina

Matematyka, podstawy przedsiębiorczości, 
wychowawca klasy III AT

19

Gabryś Bogusław

Zawodowe przedmioty geodezyjne

20

Gałuszka-Harat Małgorzata

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

21

Grzelińska Sławomira

Wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo

22

Hanslik Sylwia

Matematyka, geografia
wychowawca klasy I AT

23

Jarosz Krzysztof

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

24 Joneczko Beata 

Pedagog szkolny

25 Kijanek Adrian

Zawodowe przedmioty budowlane

26

Konecki Andrzej

Wychowanie fizyczne,  edukacja dla bezpieczeństwa, 
wychowawca klasy I A

27

Krawczyk Ewa

Wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie, 
wychowawca klasy IV BT

28

Kucharska Ewa

Pedagog szkolny, zawodowe przedmioty budowlane

29

Kubik-Migoń Jolatna

Język polski

30

Liwacz Oktawia

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu, 
wychowawca klasy II ET

31

Magdziak Agnieszka

Język niemiecki, język obcy zawodowy, 
wychowawca klasy II DT

32

Magiera Tomasz

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

33

Michalczuk Wojciech

Religia

34

Moskała Barbara

Matematyka, fizyka, 
wychowawca klasy II AG i II BP

35

Orwat Justyna

Zawodowe przedmioty geodezyjne

36

Potocka Joanna

Matematyka

37

Ostaficzuk Edyta

Zawodowe przedmioty budowlane, 
wychowawca klasy III ABS

38

Skrabel Daria

Zawodowe przedmioty budowlane

39

Sołoducha-Magiera Beata

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

40

Sowa Andrzej

Religia

41

Strömich-Bochenek Barbara

Język angielski, 
wychowawca klasy III BT

42

Szulc Sabina

Język polski

43

Szołtysek Elżbieta

Język niemiecki

44 Tobiasz Jan  Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

45

Werner Anna

Wiedza o kulturze, zawodowe przedmioty architektura krajobrazu, 
wychowawca klasy II BT

46

Więsyk Jan

Zawodowe przedmioty budowlane

47

Witkowska Małgorzta

Muzyka

48

Wilczyńska-Dymek Kalina

Bibliotekarka

49

Wojnar Tomasz

Wychowanie fizyczne, 
wychowawca klasy II CT

50

Zakaszewska Marta

Zawodowe przedmioty geodezyjne

51

Zielaskiewicz Joanna

Język angielski, technologia informacyjna, 
wychowawca klasy I IFT