Rodzice
- Szczegóły
- Kategoria: Rodzice
- Odsłony: 15194
Informacja dotycząca opieki stomatologicznej nad uczniami ZSB-C
(którzy wyrazili zgodę) w roku szkolnym 2019/2020
Dokumenty do pobrania:
Informacja_dotycząca_opieki_stomatologicznej_nad_uczniami_ZSBC.docx14.4 KB
Informacja_dotycząca_stanu_zdrowia_pacjenta.pdf1.04 MB
Klauzula_informacyjna_dotycząca_ochrony_danych_osobowych.pdf831.92 KB
Oświadczenie_pacjenta_opiekuna_prawnego.pdf307.77 KB
- Szczegóły
- Kategoria: Rodzice
- Odsłony: 34536
Wyprawka szkolna na rok szkolny 2023/2024
Wyprawka_szkolna_2023-24.doc57 KB
Konto do wpłat na Radę Rodziców
Rachunek wydzielony Rady Rodziców:
69 1160 2202 0000 0005 0802 1348 (Bank MILLENIUM)
Informacja o ocenianiu procentowym w klasach technikum oraz branżowej szkole I stopnia
Informacja o pedagogach i klasach, którymi się opiekują 2023/24
Zestawienie_klas_i_sprawujących_nad_nimi_opiekę_pedagogów.doc43 KB
Więcej informacji w zakładce Pedagog
Harmonogram praktyk
Harmonogram_praktyk_2023-24.doc55 KB
Harmonogram wywiadówek i roku szkolnego 2023/24
Kalendarz_roku_szkolnego_2023-2024_.pdf227.41 KB
Dni wolne 2023/24
Dodatkowe_dni_wolne.pdf363.22 KB
Informacje
Urząd_Miasta_Gliwice.docx12.4 KB
Programy edukacyjne
Tydzień Profilaktyki Chorób Zakaźnych
Procedury obowiązujące w ZSBC w związku z zagrożeniem KORONAWIRUSEM
PROCEDURA_COVID_-aktualizacja.pdf666.23 KB
Zasady kształcenia na odległość w Zespole Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach
Zasady kształcenia na odległość
- Szczegóły
- Kategoria: Rodzice
- Odsłony: 4477
- Szczegóły
- Kategoria: Rodzice
- Odsłony: 2482
Godziny dostępności nauczycieli
LP | Nazwisko i imię | dzień tygodnia | godzina od | godzina do | uwagi |
1 | Babraj Grzegorz | poniedziałek | 18:30 | 19:30 | co 2 tyg. |
2 | Bączek Agnieszka | poniedziałek | 12:35 | 13:35 | |
3 | Bryja Artur | piątek | 11:30 | 12:30 | |
4 | Bryła Dariusz | wtorek | 16:00 | 16:30 | |
5 | Bucher Anna | czwartek | 11:30 | 12:30 | |
6 | Dąbrowska Joanna | wtorek | 09:40 | 10:40 | |
7 | Duliban Aleksandra | środa | 16:10 | 17:10 | |
8 | Dydek Żaneta | środa | 09:45 | 10:45 | |
9 | Dylich Piotr | czwartek | 08:00 | 09:00 | |
10 | Dymek Bernadeta | poniedziałek | 12:25 | 13:20 | |
11 | Figiel Halina | czwartek | 07:30 | 08:00 | |
12 | Gabryś Bogusław | środa | 09:35 | 10:35 | |
13 | Gajda Anna | środa | 06:30 | 07:00 | |
piątek | 06:30 | 07:00 | |||
14 | Gałuszka-Harat Małgorzata | środa | 09:45 | 10:45 | |
15 | Glimos Andrzej | czwartek | 07:00 | 08:00 | |
16 | Gronet Aneta | wtorek | 09:40 | 10:40 | |
17 | Grynicka Anna | czwartek | 12:25 | 12:55 | |
18 | Grzelińska Sławomira | środa | 15:00 | 16:00 | |
19 | Gulczyński Krzysztof | środa | 09:45 | 10:45 | |
20 | Hain Krystian | poniedziałek | 18:30 | 19:30 | co 2 tyg. |
21 | Hanslik Sylwia | poniedziałek | 11:40 | 12:10 | |
środa | 12:35 | 13:05 | |||
22 | Jarosz Krzysztof | poniedziałek | 11:00 | 12:00 | co 2 tyg. |
23 | Joneczko Beata | wtorek | 07:30 | 08:00 | |
24 | Konecki Andrzej | środa | 13:30 | 14:30 | |
25 | Kowalski Marcin | środa | 10:45 | 11:45 | |
26 | Krawczyk Ewa | piątek | 15:10 | 16:10 | |
27 | Krysztoforski Zbigniew | piątek | 07:00 | 08:00 | |
28 | Kubik- Świerczyńska Agnieszka | środa | 10:30 | 11:00 | |
czwartek | 09:45 | 10:15 | |||
29 | Kucharska Ewa | poniedziałek | 12:30 | 13:30 | |
30 | Kucharz Piotr | wtorek | 08:15 | 08:45 | |
31 | Kuźniar Ewa | czwartek | 14:15 | 15:15 | |
32 | Leitner Rafał | poniedziałek | 15:55 | 16:25 | |
33 | Liwacz Oktawia | czwartek | 12:30 | 13:30 | |
34 | Magdziak Agnieszka | czwartek | 11:30 | 12:30 | |
35 | Magiera Tomasz | środa | 16:00 | 17:00 | |
36 | Malinowski Szymon | środa | 07:00 | 08:00 | |
37 | Małkiewicz Patrycja | czwartek | 07:00 | 08:00 | co 2 tyg. |
38 | Masłoń Zuzanna | środa | 15:00 | 16:00 | |
39 | Matysiok Paweł | środa | 12:05 | 12:35 | |
40 | Michalczuk Wojciech | piątek | 08:45 | 09:45 | |
41 | Mrozek Ilona | piątek | 07:30 | 08:00 | |
42 | Ostaficzuk Edyta | poniedziałek | 11:40 | 12:40 | |
43 | Paszek Justyna | poniedziałek | 08:45 | 09:15 | |
44 | Pruszyńska Martyna | środa | 07:50 | 08:50 | |
45 | Ratyna Agnieszka | wtorek | 12:35 | 13:35 | |
46 | Skorus Monika | czwartek | 18:30 | 19:30 | co 2 tyg. |
47 | Skrabel Daria | środa | 07:00 | 08:00 | |
48 | Sołoducha-Magiera Beata | środa | 17:45 | 18:45 | |
49 | Sottopietra Barbara | wtorek | 09:00 | 10:00 | |
50 | Sowa Andrzej | piątek | 11:30 | 12:30 | |
51 | Spałek Beata (dyrektor) | środa | 15:00 | 16:00 | |
52 | Strömich-Bochenek Barbara | czwartek | 15:05 | 16:05 | |
53 | Szczęch Bogumiła | poniedziałek | 11:40 | 12:10 | |
środa | 11:40 | 12:10 | |||
54 | Szołtysek Elżbieta | środa | 08:50 | 09:50 | |
55 | Szulc Sabina | piątek | 10:30 | 11:30 | |
56 | Tafil Katarzyna (wicedyrektor) | poniedziałek | 14:00 | 15:00 | |
57 | Tobiasz Jan | poniedziałek | 07:00 | 08:00 | |
58 | Tobolewska Agata | poniedziałek | 14:25 | 15:10 | co 2 tyg. |
59 | Walarus Piotr | czwartek | 13:00 | 13:30 | |
60 | Walenta Anna | czwartek | 12:35 | 13:05 | |
61 | Walus-Wspaniały Alicja | 09:45 | 10:45 | ||
62 | Werner Anna | środa | 09:45 | 10:45 | |
63 | Wieczorek Aurelia | poniedziałek | 12:25 | 12:55 | |
64 | Wilczyńska-Dymek Kalina | wtorek | 13:30 | 14:30 | |
65 | Wojnar Tomasz | poniedziałek | 14:20 | 15:20 | |
66 | Wysocka Anna | piątek | 14:15 | 14:45 | |
67 | Zakaszewska Marta | poniedziałek | 10:30 | 11:30 | |
68 | Zarychta Grażyna | poniedziałek | 15:55 | 16:45 | |
69 | Zieliński Wojciech | poniedziałek | 10:30 | 11:30 |