Spis treści

Trzy puchary symbolizujące trzy miejsca na podium

rok szkolny 2021/2022

Gliwicki Laur Nauki

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

Patrycja Reda kl. III BT (technikum po gimn.)

Sara Sommer kl. III ET (technikum po sp)

Ogólnoprzedmiotowe

Anna Otworowska z kl. 2AT, Wiktoria Wybraniec II AT, Szymon Błaszczak kl.  II BT,  Kacper Jezusek kl. II BT, Agnieszka Groborz kl. III ET, Hubert Gierczak kl. II AT - wyróżnienie w Konkursie Chemicznym „Duety Chemiczne”

-  Kacper Kubiak- Furman z kl. III ET, Kamila Podkowa kl. III ET, Emila Grucza kl. III ET, Klaudia Czop kl. III ET- wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie EKOPROJEKT

- Wiktoria Wybraniec z kl. II AT - udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Jak zdobyć Nagrodę Nobla? 

- Piotr Bill i Szymon Dudek z kl. II BT - udział w etapie regionalnym konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy"

 Zawodowe

- Nicola Malcherek i Marek Morys z klasy III DT - 2. miejsce w zawodach okręgowych i 7. miejsce w XI Finale Ogólnopolskiej Olimpiady Budowlanej "Buduj z Pasją"

- Łukasz Macioszek – tytuł TECHNIKA ROKU (1 miejsce) pod patronatem Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa

- Piotr Bill i Szymon Błaszczak z klasy II BT - 16. miejsce w Turnieju Maszyn Wiatrowych PGE w Katowicach

- Bartłomiej Chałupczyński kl. IIA BS - 7. miejsce w Polsce w zawodzie Malarz-tapeciarz w 50. edycji Turnieju Budowlanego "Złota Kielnia"

- Łukasz Sójka kl. III AT - 4. miejsce w Eliminacjach Ogólnopolskich Konkursu "Systemy Suchej Zabudowy Radom 2021"

Dominik Wojtulek, Bartek Hassa i Michał Filip kl. III FT 3. miejsce konkursie filmowym pt. „Efektywność energetyczna w domu i w szkole”

Sportowe

Mistrzostwa Gliwic Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce nożnej- Licealiada ORLIK – 1. miejsce w Gliwicach

Adam Adamski IV BT, Mateusz Czub III CT, Michał Jędrzejewski III CT, Wojciech Kobier IV BT, Jakub Kopicera III AT, Bartłomiej Kwiatkowski I AT, Sebastian Laksa IV AT, Łukasz Łoś II AT, Tobiasz Muszalski I AT, Mateusz Niesler III CT, Andrzej Starkman III CT, Jakub Szwedka IV AT, Patryk Więckowski IV AT, Tomasz Zwadło III CT, Tobiasz Żłobiński I AT

- Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSET – 1. miejsce