Na tle biało-czerwonej flagi, po prawej stronie, został umieszczony orzeł w koronie. Na środku czerwony napis Święto Niepodległości, a podnim biały napis 11 Listopada

11 Listopada to symboliczna data – Narodowe Święto Niepodległości. 103 lata temu – 11 listopada 1918 roku po 123 latach zaborów i niewoli, Polska wróciła na mapę Europy, znowu była wolna i niepodległa.

Dzień 11 listopada jest symbolem miłości ojczyzny, walki pokoleń Polaków o wolność, symbolem wiary i zwycięstwa. Tradycją naszej szkoły w tym dniu, były uroczyste akademie z okazji tego święta. Niestety, ze względu na zagrożenie epidemiczne, uroczystości będą miały skromniejszy charakter.

W przeddzień święta, 10 listopada o godzinie 11.11, cała społeczność szkolna weźmie udział w ogólnopolskiej akcji #szkoładohymnu, polegającej na wspólnym odśpiewaniu hymnu państwowego. Następnie wysłuchamy uroczystego apelu przez radiowęzeł. Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji przygotowanej przez uczniów naszej szkoły.

Zobacz więcej: Prezentacja z okazji 11 Listopada