Nauczyciele prowadzący dane przedmioty

 

1

Spałek Beata

Dyrektor szkoły,

zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

2

Katarzyna Tafil

Wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne

3

Masłoń Zuzanna

 Kierownik szkolenia praktycznego,

zawodowe przedmioty budowlane

4

Babraj Grzegorz

Zawodowe przedmioty budowlane

5

Bączek Agnieszka

 Zawodowe przedmioty budowlane,

6

Bocionek Grażyna

Zawodowe przedmioty budowlane

7

Bryła Dariusz

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

8

Bryja Dariusz

Zawodowe przedmioty budowlane

9

Cader Maria

Chemia, biologia

10 Czarnik-Peciak Aleksandra

Język polski

11

Czeczot Mirosław

Geografia

12 Dąbrowska Joanna

Informatyka

13

Daft-Karchniwy Barbara

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu, informatyka

14

Duliban Aleksandra

Wychowanie fizyczne

15

Dydek Żaneta

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

16

Dylich Piotr

Język angielski, informatyka 

17

Dymek Bernadeta

Biologia

18

Figiel Halina

Matematyka, podstawy przedsiębiorczości

19 Francuz Magdalena

Język niemiecki

20

Gabryś Bogusław

Zawodowe przedmioty geodezyjne

21

Gałuszka-Harat Małgorzata

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

22 Glimos Andrzej

Zawodowe przedmioty budowlane

23 Gronet Aneta

Informatyka

24

Grzelińska Sławomira

Wiedza o społeczeństwie, historia, historia i społeczeństwo

25 Gulczyński Krzysztof

Język angielski

26 Hajn Krystian

Zawodowe przedmioty budowlane

27

Hanslik Sylwia

Matematyka, geografia

28

Jarosz Krzysztof

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

29 Joneczko Beata 

Pedagog szkolny

30

Konecki Andrzej

Wychowanie fizyczne,  edukacja dla bezpieczeństwa

31

Krawczyk Ewa

Wychowanie fizyczne, wychowanie do życia w rodzinie

32

Kucharska Ewa

Pedagog szkolny, zawodowe przedmioty budowlane

33 Kubala Sylwia

Matematyka

34

Kubik-Migoń Jolatna

Język polski

35

Liwacz Oktawia

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

36

Magdziak Agnieszka

Język niemiecki, język obcy zawodowy

37

Magiera Tomasz

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

38

Michalczuk Wojciech

Religia

39

Moskała Barbara

Matematyka, fizyka, 

40 Opioła Tomasz

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

35

Orwat Justyna

Zawodowe przedmioty geodezyjne

36

Potocka Joanna

Matematyka

37 Ratyna Agnieszka

Zawodowe przedmioty budowlane

38

Ostaficzuk Edyta

Zawodowe przedmioty budowlane

39 Skorus Monika

Zawodowe przedmioty budowlane

40

Skrabel Daria

Zawodowe przedmioty budowlane

41

Sołoducha-Magiera Beata

Zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

42

Sowa Andrzej

Religia, język angielski

43

Strömich-Bochenek Barbara

Język angielski

44

Szulc Sabina

Język polski

45

Szołtysek Elżbieta

Język niemiecki

46 Tobiasz Jan 

Zawodowe przedmioty energetyka odnawialna

47

Werner Anna

Wiedza o kulturze, zawodowe przedmioty architektura krajobrazu

48

Więsyk Jan

Zawodowe przedmioty budowlane

49

Witkowska Małgorzta

Muzyka

50

Wilczyńska-Dymek Kalina

Bibliotekarka

51

Wojnar Tomasz

Wychowanie fizyczne

52

Zakaszewska Marta

Zawodowe przedmioty geodezyjne

51

Zieliński Wojciech

Zawodowe przedmioty - renowacja elementów architektury