Uczniowie stoją

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół Budowlano – Ceramicznych w Gliwicach serdecznie zapraszają uczniów klas ósmych szkoły podstawowej wraz z nauczycielami i rodzicami na Dzień Otwarty Szkoły w dniu 4 grudnia 2019 roku w trzech przedziałach czasowych:

Godzina 10:00 do 11:00

Godzina 12:00 do 13:00

Godzina 14:00 do 15:00

Prosimy o przekazanie informacji, który przedział czasowy Państwo wybieracie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje dodatkowe:

  • 4 grudnia (środa) zapraszamy uczniów w grupach zorganizowanych wraz z nauczycielami w ww. godzinach.
  • Istnieje możliwość odwiedzenia szkoły indywidualnie lub z rodzicami (nie jest wymagane zapisanie się)

W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje o szkole, o kierunkach kształcenia w technikum i szkole branżowej I stopnia, spotkać się i porozmawiać z nauczycielami lub uczniami. Ponadto nauczyciele wraz z uczniami zaprezentują w jaki sposób przebiegają lekcje na poszczególnych kierunkach kształcenia i z jakich materiałów oraz urządzeń korzystają w trakcie zajęć.

odtZAPROSZENIE_NA_DZIEŃ_OTWARTY_SZKOŁY_2019.odt11.25 KB

Serdecznie zapraszamy!